KOLCUOĞLU SİGORTA

HAKKIMIZDA

kurumsal-sorumluluk

KURULUŞ : 1990 ( 25 YILLIK TECRUBE )

Günümüzde sigortalılar kendi önemlerinin farkına varmış ve satın aldıkları her türlü ürün ve hizmetle ilgili sorgulama yapmaya başlamışlardır. Örneğin; artık herkes kasko sigortası yaptırırken dikkat edilmesi gereken özellikleri biliyor. Bu durum bizim için son derece memnuniyet vericidir. Çünkü böyle bir rekabet ortamında “iyi olan” öne çıkacaktır.

Artık tüm sigorta şirketlerinin ürünleri birbirlerine çok benzer bir duruma gelmiştir.. Elbette küçük farklılıklar vardır. Ancak bu küçük farklılıklar hizmet anlayışı ile birleşince önemli ayrıcalıklar ortaya çıkmaktadır. “Mükemmellik detaylarda gizlidir”

Ürün bazındaki farklılıklarımızı hizmet kalitemizle birleştirerek ortaya çıkardığımız çok özel avantajları sitemiz kanalıyla size sunmak istedik.

Sitemizde, hem sigorta sektörü hem de Kolcuoğlu Sigorta ‘da yeni uygulamalar ve önemli gelişmelerden sizi haberdar edeceğiz. Her yeni ürün, haber ve gelişmeleri anında sitemizde bulabileceksiniz. İstendiği takdirde her site güncellemede sizi bilgilendirebiliriz Sitemizi broşür veya poliçe kitapçılarından kopyalanan bilgilerle doldurmak istemedik. Bunun yerine günlük yaşantınızda gerçekten ihtiyaç duyacağınız bilgileri ön plana çıkarmaya çalıştık. Eğitimli ve çalışkan kadrosu ile, sektörün lider sigorta Acentesi ve danışmanı olan KOLCUOĞLU SİGORTA , sigortanın tüm branşlarında faaliyet gösteren ve danışmanlık yapan yapısının yanında , 1990 yılından bugünlere, profesyonel kadrosu , araştırmacı ve danışman ekibi ile sektörde ilklere imza atan, yeni teknolojiye ve gelişmelere açık bir sigorta aracı kuruluşu olarak gelmiştir.

Sigorta genel ve özel şartlarını, sigorta hukuku konularını uzman, avukat kadrosuyla çözümleyen, hasarda bağımsız eksperler ile çözüme ulaşan acentemiz, ekip ruhu ile çalışmayı ve her zaman müşterilerini ön planda tutarak haklarını ve menfaatlerini korumayı meslek ve ahlak kurallarından ödün vermeden hak ve eşitlik kurallarını profesyonelce uygulayarak gerçekleştirmiştir.